językijęzyki
PL
EN

Dla kierowców

Poszukujemy kierowców kategorii B, C+E z Ukrainy, Gruzji, Rumunii, Bułgarii, Białorusi, Polski i Rosji do pracy w firmach transportowych na terenie całej Unii Europejskiej m.in w: Niemczech, Austrii, Holandii, Francji, Belgii, Irlandii, Wielkiej Brytanii czy Polski. Kierowcy mogą liczyć na w pełni legalne zatrudnienie, atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia, ubezpieczenie zdrowotne i rentowe, odkładane składki emerytalne, wsparcie w pierwszych dniach pracy i opiekę konsultanta. Nasza agencja pracy dopasowuje oferty do preferencji i doświadczenia kandydatów, czego efektem jest atrakcyjne zatrudnienie w renomowanej firmie.
 
Kontrakty są długoterminowe, średnioterminowe i krótkoterminowe, co pozwala dopasować zatrudnienie do potrzeb każdego pracownika. Nasza agencja negocjuje atrakcyjne stawki dla kierowców i zajmuje się załatwieniem wszystkich dokumentów, dzięki czemu nie musisz się o martwić o formalności, które dopełnimy za Ciebie! W zależności od kwalifikacji oferujemy oferty pracy dopasowane do profilu zawodowego kandydata.
 
Nasza firma ma zagwarantowane kontrakty z firmami transportowymi dla kierowców kat.B i  C+E, co gwarantuje stałe zatrudnienie dla kierowców pracujących w naszej agencji.
 
Z nami znajdziesz wymarzoną pracę jako kierowca w renomowanej firmie transportowej.
Sprawdź oferty pracy teraz!
Wyszukujemy kierowców z
flaga
Polski
flaga
Ukrainy
flaga
Gruzji
flaga
Białorusi
flaga
Rumunii
flaga
Bułgarii
flaga
Rosji